Konkursas

Laimėk video kamerą GoPro HERO7 BLACK!

Parodyk savo labiausiai įkvepiančią nuotrauką ir laimėk video kamerą GoPro HERO7 Black!

Festivalio metu pranešėjai ne tik dalinsis savo žiniomis, bet ir išrinks fotografiją, kurią pamačius nebesinori žiūrėti į kitas!

Prizinis fondas 500 eur.

Konkursas, kuriame visi laimi! Kiekvienam dalyvaujančiam dovanojame nemokamas 3 valandas Pixel Studio! O nugalėtojui PROMAKSA dovanoja kamera GoPro HERO7 Black ir SPRING Studio, bei Pixel Studio dovanoja po 3 nemokamas valandas fotostudijoje!

Laikas per, kurį galėjote atsiųsti konkursui nuotraukas jau baigėsi.
Ačiū visiems dalyviams už atsiųstas nuotraukas, jos visos NUOSTABIOS!

Už patikusias nuotraukas dar galite balsuoti paspaudę čia!

Iki susitikimo Gegužės 19 dieną!

Nuotraukas konkursui galima pateikti iki gegužės 13 d..
Konkurso nugalėtojas bus skelbiamas gegužės 19 d. „Snap“ fotofestivalio metu Vilniuje.

Didžiosios kraštinės ilgis – 2 048 px.

Maksimalus bylos (failo) dydis – 1 mb.

Spalvinis profilis – sRGB.

Bylos (failo) tipas – .jpg ar .jpeg.

Bylos (failo) pavadinimas – Nuotraukos pavadinimas.

 

Nuotraukas konkursui siųskite el. paštu

Kam: info@snap.lt

Tema: Nuotrauka, kuri įkvepia

Pranešimo skiltyje BŪTINAI nurodykite autoriaus vardą ir pavardę, telefono numerį, SNAP bilieto numerį, miestą bei kūrinio pavadinimą.

Prisekite VIENĄ įkvepiančią savo sukurtą fotografiją atitinkančią bent vieną iš šių kategorijų: peizažas, vestuvės arba komercinė/mados fotografija.

Monika Požerskytėfotografė, menininkė

Nakučiaivestuvių fotografai

Tomas Kauneckasmados fotografas

Tomas Brazinskasfotografas, fotografijos mokytojas

Jūras Duovestuvių fotografai

Gediminas Žilinskas fotografas

 

Kiekvienas komisijos narys išsirinks 5 geriausias nuotraukas ir įvertins jas dešimtbalėje sistemoje. Daugiausiai simpatijų surinkusios 10 nuotraukų  SNAP FB puslapyje taip pat gaus papildomų balų ir didesnę tikimybę laimėti!

 1. Konkurso dalyvis pateikdamas nuotrauką konkursui „Nuotrauka, kuri įkvepia“:
  1.1. sutinka su šio konkurso nuostatais;
  1.2. patvirtina, jog jis yra pateiktos nuotraukos autorius (-ė), joks kitas autorius ar autorių teisių turėtojas nepareikš jokių autorių teisių į konkursui pateiktą fotografiją;
  1.3.
  patvirtina, jog organizatoriai turi teisę panaudoti atsiųstas fotografijas, nurodant autorių, autorių teisių turėtoją, spausdintiniame ar elektroniniame leidinyje; atvirlaiškio forma; eksponuoti parodoje; šiai ir būsimoms parodoms eksponuoti bei metraščiams leisti; reklamuoti visose žiniasklaidos priemonėse, įskaitant socialinius tinklus, internetą ir spaudą; interneto svetainėse eksponuojant parodą, anonsuojant šį ar kitus konkursus-parodas; leidiniams, susijusiems su paroda ar konkursu; viešiesiems archyvams ir visai sklaidos bei švietėjiškai veiklai, kuria užsiima konkurso organizatorius, neišmokant honoraro. Autorių sutikimu su šiomis sąlygomis laikomas nuotraukų atsiuntimas į konkursą.
  1.4.
  suteikia teisę organizatoriui viešai skelbti dalyvio asmens duomenis – vardą ir pavardę;
  1.5.
  patvirtina, jog pateikdamas nuotrauką konkursui nurodo savo tikrą vardą ir pavardę;
  1.6.
  prisiima visą atsakomybę už dalyvavimą konkurse, jis susipažino ir suprato konkurso nuostatus, sutinka su visais konkurso nuostatais ir dalyvauja konkurse laisva valia;
 2. Jei Konkurso dalyvis pateikia fotografiją, kurios dalis ar visos turtinės autoriaus teisės jam nepriklauso, jis yra atsakingas prieš trečiąsias šalis, suteikdamas konkurso organizatoriams leidimą publikuoti, eksponuoti ir kitaip, kaip aptarta šiose taisyklėse, naudoti konkursui pateiktą fotografiją, neišmokant už tai atlygio fotografijų turtinių autoriaus teisių turėtojams.
 3. Vienas dalyvis konkursui gali pateikti ne daugiau kaip vieną nuotrauką.
 4. Vertinimo komisija išrinks vieną nugalėtoją. Vertinimo komisijai nuotraukos pateikiamos nenurodant autorystės.
 5. Pateiktoje nuotraukoje konkursui negali būti nurodyti jokie fotografo inicialai ar vandens ženklai, kurie galėtų atskleisti autoriaus tapatybę.
 6. Nuotrauka negali dalyvauti konkurse jei joje yra aiškiai matyti manipuliacija. Konkurse negali dalyvauti fotografijos su dviguba (ar daugiau) ekspozicija, sukurta fotoaparate ar apdorojant nuotraukas kompiuteriu; diptikai, triptikai ir t. t.; sujungtos panoraminės nuotraukos, sukurtos tiek fotoaparate, tiek kitomis programinės įrangos priemonėmis. Fotografijos negali būti įrėmintos jokiais fonais ar rėmeliais.
 7. Konkurso dalyvio sutikimu su šio konkurso nuostatais laikomas nuotraukų pateikimas konkursui „Nuotrauka, kuri įkvepia“.
 8. Nuotraukų viešinimas: nuotraukų viešinimui bus sukurtas albumas SNAP facebook paskyroje, bei nuotraukos bus viešinamos www.snap.lt puslapyje.
 9. Konkurse gali dalyvauti tik tie asmenys, kurie yra įsigyję fotofestivalio SNAP 2019 bilietą.
 10. Jei konkurso dalyvis nesutinka su konkurso „Nuotrauka, kuri įkvepia“ nuostatais, dalyvauti konkurse jis negali.
 11. Konkurso organizatoriai gali diskvalifikuoti dalyvį pažeidusį bet kurią konkurso nuostatą.
 12. Dėl prizo gavimo: a) Kamera GoPro Hero7 Black atsiimsite fotofestivalio SNAP metu, PROMAKSA stende; b) dovana – nemokamos valandos PixelStudio ir SPRING studio turi būti panaudotos tik iš anksto užsiregistravus, darbo dienomis, 9:00 – 18:00 valandomis, bei registruojantis pateikti SNAP bilieto numerį.