„Fotografija mobiliuoju“

May 19, 2019

15:00

30 min.

Kodėl yra svarbu išmokti fotografuoti telefonu?

Gyvenimas kupinas įspūdingų akimirkų, kurias taip norisi įamžinti, o tai labai paprasta, kai visur su jumis keliaujant šalia yra išmanusis telefonas! Šis prietaisas skirtas ne tik pokalbiams, bet ir puikioms nuotraukoms, kurias galite sukurti patys, jeigu tik žinote, kaip išnaudoti visas jame esančias galimybes.

Su visomis mobiliografijos subtilybėmis SNAP 2019 fotofestivalio metu jus supažindins garsūs fotoekspertai: Kęstutis Vanagas ir Jonas Staselis.

Šis seminaras kaip tik jums, jeigu mėgstate aktyvų gyvenimo būdą ar keliones, jei mėgstate fotografuoti savo šeimos narius, jeigu telefoną kaip fotokamerą tenka naudoti darbe, netgi jei esate žurnalistas kuris kartu atlieka ir fotoreporterio darbą, kuriame nuotraukos kupinos nepakartojamų akimirkų, bei faktų ir po ranka turite tik mobilųjį telefoną, o juo nufotografavę ne visada liekate patenkinti rezultatu. Kad nuotraukos būtų vertos visų dėmesio profesionalai jus supažindins su pagrindiniais fotografijos principais lemiančiais neįtikėtinų kadrų kūrimą.

Seminaro metu jūs sužinosite:

Fotografijos kompozicijas lemiančias užfiksuotų kadrų išskirtinumą.
Kaip pasinaudoti natūraliu apšvietimu, kas yra auksinės valandos ir kaip jas išnaudoti.
Kokias galimybes turi jūsų išmanusis telefonas.
Kokios mobiliosios programėlės jums padės sukurti įspūdingesnes nuotraukas.
Kokia iš tiesų yra foto informacijos prasmė, jos tikrumas ir galimybės.
Kaip fotografuojant sukurti iliuzija.
Kodėl svarbiausiu žurnalisto darbo įrankiu tampa išmanusis telefonas.
Kokia mobiliagrafijos reikšmė pasauliniame lygmenyje.
Ir dar daugiau!

Nors DSLR fotoaparatai techniškai pranašesni, tačiau bet kokios nuotraukos kokybė daugiausiai priklauso nuo fotografo ketinimų ir kūrybinės vizijos. Joks fotoaparatas ar jo priedas nesugeneruos idėjos ir nesuteiks fotografui žinių. Tai tik įrankis, kuriuo pasinaudojęs žmogus gali sukurti nuotraukas, kurios atima žadą. Ateik ir sužinok kaip naudotis lengvai valdomu, patogiu ir visada esančiu šalia fotografojos įrankiu!

ĮSIGYTI BILIETĄ!

  • Kęstutis Vanagas

    “Žmonės foto” agentūros vadovas

  • Jonas Staselis

    Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas