„Prasmingo turinio kūrimas“

May 19, 2019

15:30

40 min.

Vaizdas tapo patraukliausia informacijos gavimo forma. Jo naudojimas yra neapsakomai didelis, be to, ši tendencija vis auga. Kuriamo video turinio šiuo metu yra labai daug, bet dažnai darbų turinys plokščias, nepatrauklus, nes turinys nėra prasmingas. Kai kurie video gamintojai pataria, reikia kurti tai kas dabar ant bangos, aš manau kitaip: tendencijos – trendai yra laikinas dalykas, su jais gali labai greitai užšokti ant bangos ir taip pat greitai nuo jos nukristi.

Tikras kūrėjas kuria darbus, kurie lieka ilgam, o ne užgęsta prasisukus FACEBOOK “feed’ui”. Yra dėsningumas, ilgoje perspektyvoje trendai ir įvaizdis nepadės. Žinoma labai svarbu suprasti tai ko reikia klientui, turi sutapti jūsų vizijos. Mūsų klientas – kokias mes vertybes deklaruojam, toks ir klientas pas mus ateina. Šiandien jau ir konkurentai ateina pas mus ir perka paslaugas, kodel? Nes mes dirbame kitaip ir kuriame tai kas pasminga turi išliekamąją vertę. Jei girdėsi klientą, jį suprasi, ieškosi informacijos apie filmuojamus objektus, video turinio rezultatas bus tikrai prasmingesnis.

Paklausus ką patartų pradedantiems video kūrėjams, Gediminas samprotavo – „Dideli laimėjimai prasideda nuo mažų pergalių. O savo sėkmę, kaip rašo Dalai Lama, derėtų vertinti pagal tai, ką turėjai paaukoti, kad ją pasiektum.“

ĮSIGYTI BILIETĄ!

  • Gediminas Tamulynas

    "Wide Wings" agentūros įkūrėjas