Agnė Jagelavičiūtė

, „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė.

Stilistė, kostiumų dailininkė, stiliaus konsultacijų portalo internetu „StiliuSOS“ įkūrėja, mados ir grožio žurnalo „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė bei mama.

Tarp Lietuvoje žinomų žmonių Agnė turi daugiausiai sekėjų socialiniuose tinkluose (Facebook – 172 tūkst., Instagram – 216 tūkst.). Jos įkurtas portalas „StiliuSOS“ kasdien suteikia iki šimto konsultacijų. Daugybė naujų idėjų ne tik sukasi jos galvoje, tačiau ir labai greitai nugula į realius projektus.

„Klausiat kaip viską spėju? Spaudžiu gazą. Tiesiog neatsikalbinėju ir žinau, kad jei šiandien kažko nepadariau, į rytojų to neperkelsiu. Ir darbus atidėjinėju tik tuomet, kai aplinkybės yra itin nepalankios, pavyzdžiui, vaiko ligos atveju. Iš esmės, viskas vyksta asmeninio gyvenimo sąskaita, nes karjera yra toks dalykas, kad negali pasirinkti tik kažkokių gabaliukų. Aš visa tai pasirinkau sąmoningai, nes turiu konkretų tikslą ir į jį sistemingai einu,“ – pasakoja Agnė Jagelavičiūtė.

Pranešimai: