„Kūno kalba“

May 19, 2019

11:00

Apie workshop’ą

Dažnai poros jaučiasi nejaukiai prieš objektyvą. „Ką sakyti, ką jiems daryti“ – kai fotosesijos metu pasijaučiate visiškai užstrigę?

Šis praktinis workshop’as būtent apie tai – apie kūno kalbą – kaip padaryti įtaką porai, norint sukurti nuotraukas, kuriose žmonės atrodo atsipalaidavę. Papasakosime ir praktiškai pademonstruosime tai, kas susiję su fotosesijos dalimi, nesvarbu tai poros fotosesija ar vestuvių dalis.

Kūno kalba – ką sakyti jauniesiems, kad jie atrodytų natūraliai nuotraukose, jaustųsi atsipalaidavę, net ir jei jie labiausiai įsitempę. Parodysime, kaip mes juos išjudinam ir gaunam nuotraukas, kuriose jie “nepozuoja”. Pasidalinsime patikrintais patarimais, kurie tikrai pravers jūsų darbe.

Fotografuosime tikrą porą patalpoje. Visą dėmesį sutelksime į gestus ir fotografuojamo objekto kūną. Išgausime tobulą kadrą, netuboloje aplinkoje, fotografuojant 20 – čiai fotografų. O taip! Tokios sąlygos porai labai ekstremalios.

Kita sudėtingoji dalis tai nuotraukų atrinkimas. Esame išbandę įvairių būdų ir pasirinkome vieną vienintelį kuris tikrai palengvina visą retušavimo procesą. Tad būtinai pasidalinsime ir šia patirtimi.

Savo mokymuose atiduodam savęs daugiausiai kiek tik galime, tad pasiruoškite klausimų ir labai jūsų lauksime.

ĮSIGYTI BILIETĄ!

  • Jūras Duo

    Vestuvių fotografai.

    BIO

    Tikime švaria, elegantiška ir ilgaamže vestuvių fotografija. Kuriame nuotraukas, atspindinčias poros artumą ir emocijas tą dieną, visada ieškodami naujų kampų ir techninių galimybių. Vaikomės šėšėlių, atspindžių, siluetų ir įdomių faktūrų. Nuolatinis mokymasis, mūsų manymu, yra kertinis elementas geroje vestuvinėje fotografijoje. Žiūrint į gyvas, reportažines nuotraukas net po 10 metų grįžta atsiminimai apie tai, ką jaunieji