„Nude Fotosesija“

May 19, 2019

15:00

Šio workshop’o tikslas yra išmokti stebėti ir kurti, išgauti grįžtamąjį ryšį apie jūsų meninį požiūrį ir jūsų nuotrauką.
Nude fotosesija – tai kelias nuo kompozicijos iki rizikos, kaip nepasimesti ir kaip akcentuoti smulkias detales kurios sudaro jūsų nuotraukos išskirtinumą? Albert Pocej pasidalins išskirtiniais metodais, kaip vyksta nude fotosesijos fotografavimo proceso eiga. Šioje eigoje svarbiausia modelis ir jo emocija, tad Pocej workshop’o metu pademonstruos, kaip suvaldyti šią situaciją.

Programoje:
– Kaip kurti, subrandinti ir formuoti meninę idėją, fotosesijos metu?
– Istorijos svarba, istorijos paieškos;
– Scenos kūrimas ir detalės;
– Skirtumas tarp modelio ir dekoro;
– Modelio vidinės būsenos valdymas;
– Dėmesio kontrolė fotografavimo metu;
– Fotografo įtaka prieš modelį;
– Improvizacijos pusiausvyra;
– Ką paaukoti dėl gero kadro;
– Praktinės momentinės užduotys.

Kaip sukurti nuotrauką apie kurią nori rašyti spauda bei informaciniai interneto portalai? Atsakymas į klausimą šio workshop’o metu.

Šiame praktiniame workshop’e fotografuosime modelį (nude), tad su savimi turėkite savo fototechniką.

ĮSIGYTI BILIETĄ!

  • Albert Pocej

    Fotografas, Lektorius

    BIO

    Albert Pocej fotografija domisi nuo vaikystės. Bedirbdamas vienu iš “Senukai” padalinio vadovu, vieną dieną nusprendė, jog reikia atsiduoti fotografijai ir tapo vienu populiariausiu fotografu Europoje. Po kiek laiko tapo mokytoju. Albert Pocej turi labai daug sekėjų, fotografijos pamokas veda ne tik Lietuvoje, bet ir kituose Europos miestuose. Ten dalyvauja įvairiuose kultūriniuose, bei komerciniuose projektuose. Albet